REGULAMIN

Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi w naszym obiekcie zasadami. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji a my będziemy mogli spokojnie skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego i przyjemnego wypoczynku.

 1. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba w naszym obiekcie rozpoczyna się o godzinie 14.00 a kończy o godzinie 10.00 dnia następnego.
 2. Należność za cały pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie podlega zwrotowi.
 3. Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.
 4. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do 7.00 dnia następnego.
  W godzinach ciszy nocnej Goście mają obowiązek takiego zachowania, by w żaden sposób nie zakłócało ono spokoju pobytu innych Gości.
 5. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach a także za utratę oraz uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 6. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek i czajników oraz innych urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek, suszarek, golarek oraz zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 7. W całym obiekcie obowiązuje bezwzględny ZAKAZ PALENIA. Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz budynku w miejscach do tego przeznaczonych oraz na balkonach.
 8. Najemca pokoju proszony jest przed zdaniem pomieszczenia o sprawdzenie jego stanu.
 9. Gość naszego obiektu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.
 10. Za zgubienie, uszkodzenie lub zniszczenie klucza gość będzie musiał ponieść koszt w wysokości 50 zł.
 11. Obiekt nie przyjmuje gości ze zwierzętami domowymi.
 12. Zaliczka za pobyt zwracana jest tylko w przypadku jeśli gość rezygnuje z rezerwacji do 14 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu.
 13. Niniejszy regulamin jest jednocześnie umową zawartą między stronami. Klient zgadza się na warunki umowy w chwili wpłacenia zadatku lub w momencie zapłaty całości należności gdy zadatek nie był wymagany.
  KONTAKT

  Skontaktuj się z nami!

  ADRES

  ul. Jarowa 13
  84-120 Chłapowo

  KONTAKT